Hotel Victorie Amsterdam w dzielnicy Zuideramstel zapewnia dostęp do miejsc rozrywkowych, takich jak Teatr Tuszyńskiego, w 2 km. Hotel zawiera 28 pokojów oraz takie udogodnienia jak przechowalnia bagażu.
Pokoje w hotelu wyposażone są w dopasowany termostat i centralne ogrzewanie. Niektóre z nich obejmują jadalnię i aneks kuchenny z rozkładaną sofą i biurkiem do pracy. Wszystkie łazienki mają oddzielną toaletę i prysznic. Niektóre z jednostek wychodzą na ulicę.
Podczas pobytu w Hotel Victorie goście mogą wybierać spośród pobliskich lokali gastronomicznych, takich jak restauracja Betty's, w odległości 5-minutowego spaceru, czy restauracja Indonesia Indah w odległości 5 min spacerem.
Plac Rembrandplein znajduje się 25 min piechotą od tego hotelu, a Park miejski Vondelpark jest w odległości 30 min spacerem stąd. 2,1 km od tego 3-gwiazdkowego obiektu osoby podróżujące służbowo znajdą Wieża Munt. Muzeum Fotografii FOAM leży także w odległości 35-minutowego spaceru od obiektu. Victorie leży 850 metrów od stacji metra Europaplein, oraz 3 km od przystanku kolejowego Amsterdam Centraal.
Lotniska
Stacje kolejowe
Lotniska
Stacje kolejowe
Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy
Witold
2023-06-02
Wygodne łóżko, czajnik w pokoju, balkon, miły pan obsługujący, cicha okolica, typowy klimat holenderski.
Wszystko było fajne.
Bożena
2022-12-06
Hotel Victorie to idealne miejsce na pobyt w Amsterdamie. Zlokalizowany w bliskiej odległości od przystanku tramwajowego, łatwo można dostać się do centrum miasta w zaledwie 10 minut. Pokoje są czyste i wygodne, a łóżka zapewniają komfortowy sen. Dodatkowo do dyspozycji gości jest balkon oraz czajnik w pokoju. Obsługa jest przyjazna i pomocna, a śniadanie jest smaczne. W okolicy panuje spokojna atmosfera, zapewniając dobre warunki do wypoczynku. Jedynym drobnym minusem jest brak windy na czwartym piętrze, co może być nieco nieporęczne, zwłaszcza dla osób podróżujących z bagażem. Niemniej jednak, ten aspekt nie psuje ogólnego wrażenia z pobytu w tym hotelu Victorie.
Fabian
2022-11-04
Cenimy sobie to, że to hotel w dzielnicy mieszkalnej - w miłej i spokojnej okolicy. Lokalizacja tego hotelu jest naprawdę dobra, w pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy, co ułatwia podróżowanie po mieście. Personel tego hotelu był naprawdę przyjazny i pomocny. Zawsze gotowi odpowiedzieć na nasze pytania i udzielić informacji.
Brak windy na 4 piętrze to trochę niewygodne, zwłaszcza z uwzględnieniem cen, ale reszta była w porządku.